Máte dotaz? Telefon +420 777 004 441
Chcete přijet? Mapa Prodejna PRAHA

21.6.2024

od 14:30 h.

ZAVŘENO

OBALINDA s.r.o.

Zavřít

DODACÍ LHŮTY - Obalinda.cz se snaží doručovat zboží co nejdříve a navíc máme Prodejnu Praha 10 v pracovní dny 8-18 hod.!

Veškeré zboží, které nabízíme zde v eshopu, máme skladem a navíc, kromě zaslání poštou můžete využít náš Výdejní sklad s Prodejnou: jen cca 100 m od fotbalového stadionu Eden / Slavia Praha 10 - Vršovice.

Expedice zásilek probíhá následovně:

1) Maximální doba odeslání u nás činí dva pracovní dny od objednání (u Dobírky) nebo uhrazení objednávky - tento termín ale považujeme opravdu za nejzazší možný, snažíme se být vždy co nejrychlejší.


2) Denní stav zásilek k odeslání uzavíráme ve 12 hodin - ve většině případů stihneme odeslat zásilky objednané (u Dobírky) nebo uhrazené do tohoto času ještě týž den.

3) Zásilky pro nás přepravuje Česka pošta, a to službou Balík Na Balíkovnu nebo Balík Do Ruky - Tyto typy zásilek jsou standardně doručovány do 2 pracovních dnů, přičemž k dispozici od nás budete mít číslo balíku s odkazem na jeho sledování. Současně Vámi zadaný email a mobilní telefon předáváme spolu České Poště, která Vás po přijetí balíku bude přes tyto komunikační kanály informovat o aktuálním stavu Vaší zásilky - měli byste tak mít velmi přesné informace o tom, co se právě s Vaší zásilkou děje.